Законопроекти

From Rival Regions Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Laws and the translation is 97% complete.

Other languages:
العربية • ‎azərbaycanca • ‎Čeština • ‎Deutsch • ‎English • ‎Español • ‎français • ‎Հայերեն • ‎Bahasa Indonesia • ‎Italiano • ‎qazaqşa (latın)‎ • ‎Lietuvių • ‎Polski • ‎Português • ‎Português do Brasil • ‎Română • ‎Русский • ‎slovenčina • ‎Shqip • ‎српски / srpski • ‎Türkçe • ‎Українська

Управління державою, автономією і регіонами здійснюється за допомогою подачі законопроектів і голосування учасниками парламенту. У випадку Диктатури диктатор або його помічники також використовують законопроекти, однак у цьому випадку голосування не потрібно.

Laws uk.png

Список законопроектів

Зміна прибуткового податку - встановлює податок на грошові зарплати гравців як на фабриках. Може встановлюватися як на окремий регіон так і на всю державу в цілому. Податки йдуть до бюджету держави (або регіону у випадку незалежності).


Нова споруда - дозволяє довести споруду у вибраному регіоні до нового рівня.


Продаж ресурсів - виставляє ресурси з казни на ринок державних закупівель за вказаною ціною. Купувати ресурси на такому ринку можуть лідери/диктатори держав і губернатори автономії.


Оголошення війни - оголошує звичайну війну регіону з спільним кордоном. Для оголошення війни потрібно вибрати регіон держави з якого буде вестися війна і атакується регіон. На регіон з активним Переворотом або Мирним часом оголосити війну не можна.


Зміна назви держави - змінює назву держави. Максимум 22 символу.


Зміна державного гербу - змінює герб держави.


Перевибори парламенту - починає нові вибори до парламенту.


Укладання військової угоди - укладає/скасовує військову угоду з державою.


Імпічмент лідера - знімає з посади лідера держави.


Передача регіону - ініціює передачу регіону. Цей законопроект необхідно поставити державі, яка передає свій регіон іншій державі.


Підтвердження приєднання регіону - друга частина процесу передачі регіону. Цей законопроект необхідно поставити державі, що приймає регіон у держави, яка поставила раніше законопроект про передачу регіону. Різниця в часі між цими законами не повинна перевищувати 1 годину.


Проголошення незалежності - дає незалежність будь якому регіону держави окрім столиці. Зупиняє усі активні повстання та бунти в регіоні


Робота в регіоні без прописки - встановлює можливість роботи в державі без прописки. Поширюється на всю державу.


Розвідка ресурсів - проводить розвідку для певного типу ресурсу у вибраному регіоні.


Розвідка ресурсів: держава - проводить розвідку ресурсів для бажаного типу ресурсів у всіх регіонах держави. Відновлює їх до максимальної суми.


Міграційна угода - укладає/скасовує міграційну угоду.


Податок на продаж - встановлює податок на дохід, отриманий гравцем при продажу товару на ринку.


Податок на видобуток фабрик - встановлює частку від добутих гравцем ресурсів на приватних фабриках яка йде в бюджет держави. Встановлюється на усі види фабрик та на всю державу. Міністрам економіки (економічних радників у разі диктатури) доступна установка індивідуальних податків на кожен тип в кожному регіоні держави.


Очищення радіоактивного зараження - очищає радіоактивне зараження обраного регіону на вказану кількість пунктів.


Закриття/відкриття кордонів - керує кордонами держави.


Зміна плати за в'їзд - змінює мито за в'їзд у державу для гравців, прописаних в інших державах.


Формування держави - дозволяє незалежному регіону сформувати державу з одного регіону.


Перенесення столиці держави - дозволяє раз у 5 днів перенести столицю держави.


Видача повноважень маршала - наділяє лідера держави повноваженням маршала.


Чисельність парламенту - дозволяє змінювати чисельність парламенту.Варіанти: 60,80,100,150,200,300.


Прописка- забороняє/дозволяє вільне отримання прописки в державі. У разі заборони прописка видається Лідером.


Оголошення морської війни - оголошує морську війну регіону, що знаходиться не далі ніж 2000 км від регіону атаки. Регіони атаки та регіон захисник повинні мати вихід до моря.


Оголошення космічної війни- оголошує космічну війну регіону Місяця. Регіон атаки повинен мати високий рівень космодрому.


Проголошення диктатури - призначає лідера держави диктатором. Для проходження законопроекту потрібно не менше 80% голосів "За"'.


Домінуюча партія - змінює форму правління держави на систему з домінуючою партією. Для проходження законопроекту потрібно не менше 80% голосів "За"'.


Управління автономіями - оголошує/скасовує автономію в регіоні.


Глибока розвідка - проводить глибоку розвідку певного типу ресурсу в обраному регіоні.


Переказ з казни - відправляє ресурси з казни держави у скарбницю іншого регіону (держави, в разі якщо цей регіон є столицею держави, автономії у разі якщо вибраний регіон є центром автономії).


Призначити губернатора автономії - дозволяє призначити будь-якого прописаного у автономії гравця вище 40 рівня губернатором.


Приєднати регіон до автономії- приєднує регіон до центру автономії, створюючи або розширюючи автономію з кількох регіонів. Приєднуваний регіон повинен межувати з центром автономії або відстань між ними не повинна перевищувати 500 км.


Parliamentary term - changes parliamentary term. Default (short) is 5 days, long term is 10 days. Available for states that are older than 31 days.