Niveli

From Rival Regions Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Level and the translation is 80% complete.

Outdated translations are marked like this.
Other languages:
العربية • ‎azərbaycanca • ‎Беларуская • ‎bosanski • ‎català • ‎Čeština • ‎Deutsch • ‎Ελληνικά • ‎English • ‎Español • ‎suomi • ‎français • ‎हिन्दी • ‎Հայերեն • ‎Bahasa Indonesia • ‎Italiano • ‎qazaqşa (latın)‎ • ‎한국어 • ‎Ligure • ‎Lietuvių • ‎Nederlands • ‎Polski • ‎Português • ‎Português do Brasil • ‎Română • ‎Русский • ‎slovenčina • ‎slovenščina • ‎Shqip • ‎српски / srpski • ‎svenska • ‎Tagalog • ‎Türkçe • ‎Українська • ‎中文

Niveli - tregon progresin e lojtarit në Rival Regions.

Niveli mund të rritet duke marrë eksperiencë, i cili rritet çdo herë ti lufton në luftra ose në stërvitje, punon ose mëson fuqi të reja. Luftrat kanë ndikimin më të madh në eksperiencën dhe nivelin tënd.

Ti mund të kesh mundësi të reja kur niveli jot rritet:

Nuk ka një kapak të niveleve.