Profili i lojtarit

From Rival Regions Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Player profile and the translation is 50% complete.

Outdated translations are marked like this.
Other languages:
العربية • ‎azərbaycanca • ‎Беларуская • ‎Български • ‎bosanski • ‎català • ‎Čeština • ‎Deutsch • ‎Ελληνικά • ‎English • ‎Español • ‎suomi • ‎français • ‎हिन्दी • ‎Հայերեն • ‎Bahasa Indonesia • ‎Italiano • ‎qazaqşa (latın)‎ • ‎한국어 • ‎Ligure • ‎Lietuvių • ‎Nederlands • ‎Polski • ‎Português • ‎Português do Brasil • ‎Română • ‎Русский • ‎slovenčina • ‎Shqip • ‎српски / srpski • ‎svenska • ‎Tagalog • ‎Türkçe • ‎Українська • ‎中文

Profili i lojtarit - në këtë faqe ti mund të shikosh të gjithë informiacionin rreth lojtarit.

Ti mund të shkosh te profili jot duke klikuar në avatarin tënd në këndin sipër majtas.

Këtu ti do të jesh i aftë të ndërrosh emrin tënd, avatarin, pikëpamjet politike dhe kombësinë.

Ti mund të shikosh ndonjë profili të lojtarëve të tjerë duke klikuar në emrat e tyre ose në avataret në artikuj, chat, etj.

Gjithashtu nga kjo faqe ti mund të shkruash një PM, cako atë si gazetar në gazetën tënde, ta shtosh si shok ose dhuro para. pjestarët e partis gjithashtu mund të dërgojnë resourse, armë ose sende të tjera, përveç pijeve Energjike.

Info e lojtarit

Në çdo faqe profili ti do të gjesh: